Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 02-08-2012, 11:35   #11

melis jest nieaktywny melis
Junior
Domyślnie

A co do związków partnerskich to uważam, że powinny być zalegalizowane. Zarówno między homoseksualistami jak i heteroseksualistami. A to po to by ułatwić życie z instytucjami itp.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-2012, 13:59   #12

183705 jest nieaktywny 183705
Junior
Domyślnie

Cytat: Napisał melis Zobacz post
Szczerze mówiąc to moim zdaniem nie ma na kogo głosować. Albo może inaczej: ja nie miałam na kogo głosować. Wybrałam jednak RP ze świadomością, że część jego postulatów skierowane jest na przyciągnięcie nowych wyborców, zainteresowanie ich czymś nowym. Niech świadczy o tym fakt, że prawybory w szkole gimnazjalnej, do której mam dostęp Palikot i jego partia zdobyła 90% głosów.
No wybacz, ale akurat to że gość ma poparcie w gimnazjum nie wystawia mu najlepszej laurki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-2012, 22:50   #13

Junior
Domyślnie

Cytat: Napisał 183705 Zobacz post
No wybacz, ale akurat to że gość ma poparcie w gimnazjum nie wystawia mu najlepszej laurki.
Laurka nie laurka. Można wyciągnąć wniosek, że jednak młodzi ludzie się interesują polityką i chcą w czymś takim jak prawybory wziąć udział. Należy się tylko zastanowić czy Cci młodzi ludzie głosowali na RP bo gadają oni o legalizacji trawy czy dlatego że mają dość gówna spod znaku PO, PIS, SLD i pożal się Boże PSL
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-2012, 22:53   #14

zygmunt jest nieaktywny zygmunt
Junior
Domyślnie

Z prawdopodobieństwem 99,9% jestem przekonany, że właśnie usłyszeli o legalizacji trawki i chcieliby na niego głosować. Tak to zainteresowanie polityką ich jest bliskie zeru. Założe się, że nie znają np. szefa PSL
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-2012, 22:58   #15

Junior
Domyślnie

Cytat: Napisał zygmunt Zobacz post
Z prawdopodobieństwem 99,9% jestem przekonany, że właśnie usłyszeli o legalizacji trawki i chcieliby na niego głosować. Tak to zainteresowanie polityką ich jest bliskie zeru. Założe się, że nie znają np. szefa PSL
Z prawdopodobieństwem 99,9% jestem przekonana, że nie masz ku temu żadnej podstawy analitycznej, aby sadzić, że uczniowie w gimnazjum nie wiedza nic o polityce, ani kto jest szefem PSL. No chyba, że dysponujesz jakimiś danym z badań przeprowadzanych pod tym kątem
  Odpowiedź z Cytatem

Odpowiedz

Tagi
palikot w sejmie, porazka pis, program rpp, ruch poparcia palikota program, wybory 2011, wybory parlamentarne

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:46.

Na górę Na górę