Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 05-14-2012, 09:04   #1

Ola jest nieaktywny Ola
Root
Domyślnie Gra o tron (2012)

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gra o tron.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	27.0 KB
ID:	1899  
Gra o Tron
Producent: Cyanide Studio
Wydawca: Atlus
Dystrybutor: Ubisoft Polska
Premiera Świat: 29 maja 2012
Premiera Polska: 01 czerwca 2012
Gatunek: RPG
Inne Platformy: PS3 X360

Gra o tron to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego miesiąca. Tworzona w oparciu o scenariusz kultowego filmu doczekała się już kilku kolejnych odsłon. O czym opowiada nowa? Reżyser skupie się tutaj wokół dwóch głównych postaci. Pierwszy z nich- Mors Westford to członek należący do Nocnej Straży, natomiast Alester Sawryck - uczeń szkoły Czerwonego Maga. Obydwoje należą do sagi o Pieśniach dotyczących Ludzi Ognia i Lodu, i choć początkowo ich drogi biegną w przeciwnych kierunkach, to już wkrótce coś ich ze sobą połączy. Sama fabuła będzie przebiegała tutaj dość liniowo, to jednak gracz zostanie wystawiony na wiele interesujących nowinek.

Duży plus dla autorów projektu, którzy pomyśleli o zakupie licencji. Dzięki nim twarze oglądanych postaci są realistyczne,a przez to łatwiej utożsamiać je z konkretnym bohaterem filmu. Gra o tron download będzie również ciekawym polem do kształtowania relacji społecznych, jak również zbierania kolejnych doświadczeń. Im będzie ich więcej, tym większa liczba punktów trafi na konto użytkownika. Gra o tron chomikuj technicznie jest dość wymagająca, to jedna patrząc na to, co serwują zwiastuny sieciowe download warto pomyśleć o inwestycję w nowy sprzęt. W końcu co się odwlecze...

Odpowiedź z Cytatem
stare 05-14-2012, 19:08   #2

Trush jest nieaktywny Trush
Kobieta
Domyślnie

Nie oglądałam filmu mimo wielu ludzie którzy mi go polecali. Niezbyt mi odpowiada ta gra ale moze się skusze na nią.Czekam na premierę i wtedy sie moze coś rozjaśni.

Signature du Membre

Nie moje linki.
Wszystko znalezione w google.
  Odpowiedź z Cytatem

Odpowiedz

Tagi
gra o tron, gra o tron chomikuj, gra o tron download, gra o tron pelna wersja, gra o tron premiera, gra o tron zapowiedź

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum