Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 11-08-2011, 13:21   #1

Bartek jest nieaktywny Bartek
Root
Domyślnie Pamiętniki z wakacji - opis serialu

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pamietniki_z_wakacji.jpg
Wyświetleń:	231
Rozmiar:	25.5 KB
ID:	1210  
Kolejny po Dlaczego Ja? oraz Trudne Sprawy serial produkcji Polsat emitowany w telewizji. Jest to typ serialu doc-soap, czyli dokumentalna opera mydlana. Serial to wakacyjne przygody oraz przeżycia Polaków, którzy niezaznajomieni z kulturą europejską ruszają na podbój cieplejszych zakątków globu słynących z ciepłych mórz, wiecznych imprez i drinków z palemką. Fabułą serialu jest abstrakcyjne spojrzenie na rzeczywistość. Perypetie bohaterów to często absurdalne historie, intrygi, zdrady, imprezy. Poznajemy losy ludzi, którzy wyjeżdżając na wakacje zabierają ze sobą nie tylko szczoteczkę do zębów, sandały oraz parę białych skarpetek ale i naszą mentalność. Wiemy doskonale jak ona wygląda. Polacy za granicą to ludzie charakterystyczni, ludzie, którzy nadużywają najpopularniejszego w naszym języku słowa, ubierają stylowe sandały oraz skarpetki i wydają pieniądze na nikomu niepotrzebne gadżety. Pamiętniki z Wakacji opisują śmieszne historie, które oby się nie przytrafiły nikomu.

Poniżej prezentujemy wszystkie dostępne odcinki:

Sezon 1:
Pamiętniki z wakacji - odcinek 1
Pamiętniki z wakacji - odcinek 2
Pamiętniki z wakacji - odcinek 3
Pamiętniki z wakacji - odcinek 4
Pamiętniki z wakacji - odcinek 5
Pamiętniki z wakacji - odcinek 6
Pamiętniki z wakacji - odcinek 7
Pamiętniki z wakacji - odcinek 8
Pamiętniki z wakacji - odcinek 9
Pamiętniki z wakacji - odcinek 10
Pamiętniki z wakacji - odcinek 11
Pamiętniki z wakacji - odcinek 12
Pamiętniki z wakacji - odcinek 13
Pamiętniki z wakacji - odcinek 14
Pamiętniki z wakacji - odcinek 15
Pamiętniki z wakacji - odcinek 16
Pamiętniki z wakacji - odcinek 17
Pamiętniki z wakacji - odcinek 18
Pamiętniki z wakacji - odcinek 19
Pamiętniki z wakacji - odcinek 20

Sezon2:
wkrótce....

Odpowiedź z Cytatem
stare 02-07-2012, 16:04   #2

nata1114 jest nieaktywny nata1114
Junior
Domyślnie Jak uważacie ?

Jak myślicie, czy wiosną ruszy drugi sezon pamiętników z wakacji ? Nie znalazłam żadnej informacji o tym w sieci. Ciekawa jestem, czy jeśli powstanie druga seria, to także akcja będzie w Loret de Mart. Co sadzicie, macie jakieś info na ten temat ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-07-2012, 17:00   #3

Buła jest nieaktywny Buła
Moderator
Domyślnie

gdzieś kiedyś czytałem ze z racji ogromnego zainteresowania tym programem powstaje drugi sezon.

Signature du Membre

<3 Trush
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-07-2012, 19:00   #4

zygmunt jest nieaktywny zygmunt
Junior
Domyślnie

Mam nadzieję, że nie powstanie. Przepraszam, ale jak można oglądać coś takiego? No chyba, żeby jedynie pośmiać się to jeszcze mogę zrozumieć. Coraz bardziej ta telewizja zaczyna ogłupiać...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-07-2012, 20:04   #5

mardok2199 jest nieaktywny mardok2199
Junior
Domyślnie

znajac zycie napewno powstanie,z drugiej strony choc to sa denne programy to miedzy innymi w takich to programach moga wystapic uczniowie szkół aktorskich i pokazac sie. ma to swoje plusy ale ja w tym czasie wole ogladac inny kanał
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-2012, 15:33   #6

nata1114 jest nieaktywny nata1114
Junior
Domyślnie

kazdy ma swoje zdanie. ja jestem za powstaniem drugiego sezonu. Warto zauważyc ze programy takie jak .. dlaczego ja " ,, trudne sprawy" i ,,pamietniki z wakacji" ma o wiele wieksza oglądalność niz inne polskie programy ;]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-2012, 16:34   #7

pogusmok jest nieaktywny pogusmok
Junior
Domyślnie

Cytat: Napisał zygmunt Zobacz post
Mam nadzieję, że nie powstanie. Przepraszam, ale jak można oglądać coś takiego? No chyba, żeby jedynie pośmiać się to jeszcze mogę zrozumieć. Coraz bardziej ta telewizja zaczyna ogłupiać...
Jeden lubi pomarańcze, drugi jak mu nogi śmierdzą. O gustach się nie dyskutuje. Skoro jest planowany 2 sezon widocznie musi być spora oglądalność, bądź istnieje szansa na jej wzrost. Seriale tego typu podchodzą mi trochę pod disco polo - nikt nie słucha, a wszyscy znają teksty większości piosenek ;-)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-25-2012, 21:30   #8

bam0 jest nieaktywny bam0
Junior
Domyślnie

Każdy odcinek serialu opowiada inną historię dotyczącą problemów życia codziennego, tym razem za granicą. Wszystkie historie, napisane przez scenarzystów, są symulowane, aby wyglądały prawdziwie, przez aktorów-amatorów, wyłonionych podczas castingów. Serial nie posiada ścisłego scenariusza – każdy aktor dowolnie interpretuje sytuacje i odgrywa narzucone problemy wg własnych upodobań. Widz jest postawiony przed subiektywnymi opiniami bohaterów pozytywnych i negatywnych – częścią serialu jest symulowany wywiad z każdym z nich. Lektor (w tej roli Tomasz Orlicz) jest ukrytym bohaterem „wszechwiedzącym”, przybliżającym widzom świat przedstawiony.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2018, 18:30   #9

OceanFire jest nieaktywny OceanFire
Root
Domyślnie

Przyznam, że troche tragedia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09-21-2018, 08:26   #10

alexxojokes jest nieaktywny alexxojokes
Junior
Domyślnie STP Broke

The Main Types OF CFD Brokes
Article by bbb666
Arguably one of the biggest innovations to emerge from the advance of technology in retail onine trading is the widespread growth of DMA ,providers facilitating traders of all levels and sizes to trade directly on the markets.
1. STP Broker&ndash; Straight through Processing model
2. ECN Broker&ndash; Electronic communications network model
3. DMA Broker &ndash; Direct market access model
4. MM Broker&ndash; Market maker model
5. P2P Broker &ndash; Peer to Peer model
The STP/ECN and DMA Brokerage models are the CLASSIC brokerage variations that send all your trade orders to the operators of the common marketplace. The owners of the conventional market are identified as the Market Makers.
These Market Makers are the players who you are truly, trading with.
So if you win, they suffer. In the same line of thinking, in cases where you usually win, it implies that the provider is losing and vice versa.
The market makers own the authority to decline your trade flows. this factor is naturally a substantial consideration. You can trade with a Broker that is operating an STP/ECN/DMA model and still have your trading earnings terminated or a even worse scenario , your deposit might held back for a time. This type of unethical practice of a STP broker may be because their Market Makerterminated your orders at some phase and as a result, whatever earnings you generated becomes invalid. The market maker may furthermore choose to penalize the Broker for producing such streams by retaining your deposit. These are some of the realfacts of the standard traditional CFD brokering models.
type the new bonus code 4kgnoeC1dU, and recieve a welcome bonus.
  Odpowiedź z Cytatem

Odpowiedz

Tagi
opis serialu, pamiętniki online, pamiętniki z wakacji, pamiętniki z wakacji online, serial, sezon 1, sezon 2, sezon 3, wszystkie odcinki

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum