Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 03-27-2012, 10:39   #1

Ola jest nieaktywny Ola
Root
Domyślnie [RPG] Starcraft II: Heart of the Swarm (2012)

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	starcraft22.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	96.5 KB
ID:	1812  
Tytuł: Starcraft II: Heart of the Sawrm
Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca: Activision Blizzard
Dystrybutor PL: CD Projekt
Data premiery (świat): 2012
Data premiery (Polska): 2012
Platformy: PC
Wymagania techniczne: Core 2 Duo 2.3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB, Windows XP SP2/Vista

Starcraft nie zasypia gruszek w popiele, tylko wciąż rusza z nowymi tytułami i projektami. Jeszcze w tym roku przewidziana jest premiera najnowszej produkcji z pod jego pióra - Starcraft II: Heart of the Sawrm. Jej akcja rozpoczyna się tuż po wydarzeniach z pierwszej części, to jednak kto inny zagra tutaj główną rolę. Kerrigan jest typową mieszkanką Ziemii, która walczy z rasą Zegrów. Pewnego dnia wskutek biologicznych działań jej genom zostaje zmieniony i unowocześniony. Od tej pory jako królowa stanie ona na czele swojej armii i zacznie wymierzać sprawiedliwość. Gra Starcraft II: Heart of the Sawrm download to nie tylko krwawa jatka, ale również przymus logicznego planowania i strategii. Jeśli gracz w ciele dominatorki podejmie niewłaściwą decyzję - fiasko murowane.

Starcraft II: Heart of the Sawrm chomikuj zostanie dopasowane do trybu multiplayer oraz jak kto woli - rozgrywek indywidualnych. Zarówno na poziomie sieciowym, jak i lokalnym. Zmieni się nośnik graficzny: wyraźniejsze tekstury i emocje na twarzach avatarów. Zwłaszcza ostatni z wymienionych jest szczególnie istotny dla społecznego kontekstu gry. Dodatkowy grant to edytor map, który ułatwi poruszanie się po terenie. Mroczna, z wciągającą fabuła i nieco sfeminizowanym pierwiastkiem - może być ciekawie.

Zwiastun gry Starcraft II: Heart of the Sawrm download:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Wyxg5SWgAMM]Starcraft 2 Heart of the Swarm E3 2011 Trailer [HD] - YouTube[/ame]

Odpowiedź z Cytatem
stare 03-28-2012, 20:49   #2

Trush jest nieaktywny Trush
Kobieta
Domyślnie

Gra się zapowiada dośc dobrze ;p Ja raczej sobie w to nie pogram ale płakac nie będę xD
Ja już praktycznie nie gram w brutalne gry xD

Signature du Membre

Nie moje linki.
Wszystko znalezione w google.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-20-2013, 00:31   #3

Rafał jest nieaktywny Rafał
Root
Domyślnie

StarCraft II: Heart of the Swarm (2013)

Czyżby twórcy gry w końcu zlitowali się nad graczami?
Premiera gry odbędzie się 12 marca 2013 roku a nie jak wcześniej zapowiadano jeszcze 2012 roku. Osobiście jednak nie jestem jakimś wielkim fanem tego tytułu, ale widziałem jak kilku moich znajomych gra w sieci z innymi zawodnikami w profesjonalnych ligach. Jest to dość czasochłonne ale Starcraft 2 wymaga od gracza czasu, cierpliwości oraz szybkich działań. Fabuła Heart of the Swarm chomikuj jest całkiem ciekawa. Opowiada dalsze losy o zergach, Królowej Ostrzy oraz planetach i cywilizacjach, które rywalizują ze sobą o panowanie nad światem. Jak dla mnie jest to zbyt "kosmiczne" i nadaje się jedynie na scenariusz dobrego filmu a nie gry.

Mimo wszystko, premiera gry Starcratf 2 Heart of the Swarm odbędzie się 12 marca 2013 roku !

Signature du Membre

Wszystkie uploady są wykonane przeze mnie.
Hasło do moich plików to zawsze : teenage
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-12-2014, 14:33   #4

pirat23 jest nieaktywny pirat23
Junior
Domyślnie

Już minęło trochę czasu od premiery starcrafta 2, muszę powiedzieć że pomimo że się fajnie gra. Zdecydowanie lepiej lubię pierwszą część gry, stara ale najlepsza.

Ostatnio edytowane przez pirat23 ; 03-19-2014 o 09:08
  Odpowiedź z Cytatem

Odpowiedz

Tagi
starcraft ii: heart of the sawrm, starcraft ii: heart of the sawrm 2012, starcraft ii: heart of the sawrm chomikuj, starcraft ii: heart of the sawrm gra, starcraft ii: heart of the sawrm premiera, starcraft ii: heart of the sawrm zapowiedź, starcraft ii: heart of the sawrm zwiastun

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum