Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 06-27-2011, 14:18   #1

Ola jest nieaktywny Ola
Root
Domyślnie Dr House

Witam serialomaniaków! Czy ktoś z Was interesuje się dr House? Przyznam szczerze, że wcześniej w ogóle nie oglądałam tego serialu, ale odkąd przekonała mnie do niego znajoma nie opuściłam chyba żadnego odcinka. To znaczy prawie żadnego...czasem wpadnie ktoś z niezapowiedzianą wizytą, lub szwagrowi przypomni się telefonicznie o istnieniu bratowej. Teraz świruję na jego punkcie i cieszę, że będą mogła nadrobić zaległości, ściągając przegapione odcinki z pozycji różnych stron. Czy Wy również śledzicie losy tego upierdliwego, ale niezwykle inteligentnego lekarza? Nieczęsto zdarzają się historie, w których fabuła wymaga tak intensywnego podążania myślami za głównym wątkiem. Naprawdę polecam, a przy okazji można dowiedzieć sie czegoś z dziedziny medycznej

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-18-2011, 19:02   #2

Hiczek jest nieaktywny Hiczek
Junior
Domyślnie

także polecam ten serial a zwłaszcza sezon 3 który chyba był najbardziej zabawany , serial skonczy sie juz za rok ale to chyba dobrze bo już raczej nie bedzie tak dobry jak kiedyś. Przez 7 sezonów wiele sie wydarzyło moze czasem na niekorzysć serialu ale jest warty oglądania. każdy odcinek to zupelnie inna choroba i inna droga do rozwiazania problemu wiec nie mozna się nudzic
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 10:58   #3

mardok2199 jest nieaktywny mardok2199
Junior
Domyślnie już mi zbrzydł

serial był fajny ale juz za długo go ciągną z pół roku temu skonczyłem z nim bo juz mnie męczył. Postać Housa niesamowita a aktor jeszcze lepszy. Niewiem tez skad oni biorą te przypadki do tego filmu,bo zawsze gdzies ma to oparcie w rzeczywistych wydarzeniach z tego co patrzylem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-04-2012, 19:34   #4

melis jest nieaktywny melis
Junior
Domyślnie

W mojej opinii, dr House się już skończył. Ostatni emitowany sezon jest niemiłosiernie nudny. Ekipa towrzysząca doktorkowi także.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2012, 13:05   #5

183705 jest nieaktywny 183705
Junior
Domyślnie

Ja się zatrzymałem w oglądaniu Hausa chyba na przedostatnim sezonie. Zmęczył już mnie. Ale wcześniejsze były świetne.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2012, 20:09   #6

zygmunt jest nieaktywny zygmunt
Junior
Domyślnie

Albo jestem jakiś dziwny, albo trafiłem na jakiś słaby odcinek. Każdy poleca i kocha, ale mnie (fakt po obejrzeniu tylko jednego odcinka) ten serial jakoś nie przekonał do siebie. Może jednak powinienem dać mu szansę jeszcze raz. Oby ja wykorzystał.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2012, 20:25   #7

Rafał jest nieaktywny Rafał
Root
Domyślnie

prawde mówiąc, ja nie obejrzałem ani jednego odcinka, jakoś nie lubię tasiemcowatych seriali. wiele moich kolezanek oglądało i również zgadzałay się ze stwierdzeniem, że pierwsze 2,3 sezony były najlepsze a później robiła się męczaria

Signature du Membre

Wszystkie uploady są wykonane przeze mnie.
Hasło do moich plików to zawsze : teenage
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2012, 20:59   #8

Junior
Domyślnie

Prawda jest taka, że Hause to taki serial do kotleta, żeby sobie umilić spożywanie obiadu. Nie jest aż tak wciągający jak przykładowo The Wire, Breaking Bad czy Rodzina Soprano.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-2012, 09:23   #9

melis jest nieaktywny melis
Junior
Domyślnie

Zgadzam się, to jest taki serial, który po prostu "przejdzie", ale nic wciągającego i porywczego. Można sobie obejrzeć dla przyjemności (która jest wątpliwa w ostatnim sezonie). Z wciągających seriali polecam Sherlocka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-2012, 10:57   #10

Junior
Domyślnie

No, ale trzeba przyznać że i House miał takie momenty że wciągał i aż chciało się obejrzeć kolejny odcinek by zobaczyć co tym razem wymodzi
  Odpowiedź z Cytatem

Odpowiedz

Tagi
dr house, dr house online, hugh laurie, serial

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:15.

Na górę Na górę