Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 10-10-2011, 15:20   #1

Rafał jest nieaktywny Rafał
Root
Domyślnie Jak oceniasz wybory parlamentarne 2011 ?

Jak oceniasz wybory parlamentarne 2011 ?

Hej, wydaje Wam się, że Platforma Obywatelska to dobry wybór Polaków? Jak odbieracie sukces Ruchu Poparcia Palikota i czy uważacie, że jest to szansa czy może klęska dla Polski?
Osobiście uważam, że odłączenie kleru od polityki do świetny punkt programu partii Palikota i mam nadzieję, że część programową zacznie realizować. Boję się jedynie legalizacji związków partnerskich bo nie jest to dobry program... Ale cóż, zobaczymy
A jakie jest Wasze zdanie, na kogo głosowaliście i kto według Was jest rozczarowaniem a kto nadzieją ?

Signature du Membre

Wszystkie uploady są wykonane przeze mnie.
Hasło do moich plików to zawsze : teenage
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-12-2011, 17:11   #2

Arie Le Funk jest nieaktywny Arie Le Funk
Pisarz
Domyślnie

ja nie jestem zadowolony że wygrało PO ...
lecz w polszy nie ma żadnej alternatywy poza pis i po ...
co do ruchu palikota to cóż dobrze że mało polityków jest w jego partii ale źle że niektóre osoby są jakby z łapanki ...
też obawiam się tych związków partnerskich ;/ ale myślę że palikot przyda się w polityce
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-04-2011, 17:10   #3

Aniusia21 jest nieaktywny Aniusia21
Junior
Domyślnie

Kolejne stracone 4 lata dla kraju- tyle w temacie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-04-2011, 18:30   #4

Rafał jest nieaktywny Rafał
Root
Domyślnie

4 lata stracone, nie wiem, nie wydaję mi się, by inna partia mogła powalczyć. Takie mamy dziwaczne społeczeństwo w tym kraju. Albo PIS albo PO, więc część z nas wybrała mniejsze zło.

Signature du Membre

Wszystkie uploady są wykonane przeze mnie.
Hasło do moich plików to zawsze : teenage
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-04-2011, 21:42   #5

Logic jest nieaktywny Logic
Super Moderator
Domyślnie

Gdyby były normalne media i obiektywnie przedstawiały fakty o kazdym ugrupowaniu to z całą pewnością nie było by wybierania miedzy PO a PIS jako jedyny wybór. Ta sama klika sie utrzymuje od kilkudziesięciu lat i tyle Jedyny pożytek z obecnych wyników ze weszła partia Palikota, będzie wesolo i tolerancyjnie, tranwestyta, były ksiądz normalnie korowód ciekawych osób pewnie będa jaja i śmiech na pół europy (z nas)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 00:36   #6

183705 jest nieaktywny 183705
Junior
Domyślnie

Logic, co do pierwszej części wypowiedzi pełna zgoda. Z drugą już nie do końca, bo w naszym sejmie śmiesznie to było przez ostatnie 20 lat. A jak będzie/jest teraz?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 02:54   #7

Fuzja jest nieaktywny Fuzja
Junior
Domyślnie

Głosowałam na RPPalikota, ze świadomością, że najwięcej mandatów i tak zgarnie PO, co nie wydawało mi się takie złe, mając na uwadze doświadczenie tej partii w rządzeniu. Wejście Palikota daje szansę na europeizację Polski przynajmniej światopoglądowo i etycznie, reszta mnie nie interesuje, nie wierzę politykom...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 02:55   #8

Fuzja jest nieaktywny Fuzja
Junior
Domyślnie

A Ania Grodzka, panie Logic nie jest transwestytą, a transseksualistką. Taka subtelna różnica
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 11:34   #9

melis jest nieaktywny melis
Junior
Domyślnie

Szczerze mówiąc to moim zdaniem nie ma na kogo głosować. Albo może inaczej: ja nie miałam na kogo głosować. Wybrałam jednak RP ze świadomością, że część jego postulatów skierowane jest na przyciągnięcie nowych wyborców, zainteresowanie ich czymś nowym. Niech świadczy o tym fakt, że prawybory w szkole gimnazjalnej, do której mam dostęp Palikot i jego partia zdobyła 90% głosów.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-07-2012, 21:17   #10

mardok2199 jest nieaktywny mardok2199
Junior
Domyślnie

czekam na czasy az w koncu bedzie na kogo głosowac.ogolnie wedlug mnie wybory powinny byc anulowane z powodu zbyt malej frekwencji... ludzie juz maja dosc tej polityki w naszym kraju, a nawet nie ma kogo innego wybrac bo nikt nie chce sie pchac do polityki
  Odpowiedź z Cytatem

Odpowiedz

Tagi
palikot w sejmie, porazka pis, program rpp, ruch poparcia palikota program, wybory 2011, wybory parlamentarne

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:35.

Na górę Na górę