Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 07-27-2011, 09:33   #1

A.W. jest nieaktywny A.W.
Junior
Domyślnie Przepis na życie

Widzę, że wcześniejszy post był o serialach, więc pociągnę ten wątek. Co sądzicie o "Przepisie na życie"? Przyznam szczerze, ze kiedy zaczęli go emitować stwierdziłam, ze to badziewie i zmieniałam kanał, dopiero teraz - przy powtórkach zauważyłam jak bardzo się myliłam! To historia z inteligentnym humorem, ciekawie zagrana, gorzko prawdziwa o życiu i z plejadą polskich aktorów, którzy potrafią grać. Olszówka kusi seksapilem, Kumorek boryka się z problemami życia, a Adamczyk - facet w wieku kryzysu średniego, który zostawił żonę i odszedł do innej wplątał się w niezłe tarapaty. Co wtorek wieczorami zaśmiewam się do łez. najpierw oglądam fantastycznego House'a, a później "Przepis na życie". Naprawdę polecam, niewiele jest takich seriali

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-28-2011, 11:03   #2

Ola jest nieaktywny Ola
Root
Domyślnie

Zgadzam się. Lekko strawny, dobry serial na letnie wieczory. No i Maja Ostaszewska w roli newralgicznej pani ginekolog. Piotr Adamczyk też dobrze się spisuje w roli faceta w wieku średnim. Ten tekst, że w łóżku czuje się jak na...poligonie był genialny hehe. Lesław Żurek - ciacho. Mało takich seriali na polski rynku.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 12:01   #3

mardok2199 jest nieaktywny mardok2199
Junior
Domyślnie podoba sie

przyjemny serial. nie przepadam za polskimi serialami tego typu ale musialem zobaczyc Borysa szyca w serialu. Najlepszy polski aktor naszych czasów. a mamy pełno świetnych aktorów i aktorek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 14:51   #4

zgubilam_swoj_nick jest nieaktywny zgubilam_swoj_nick
Junior
Domyślnie

Całkiem fajny serial, mimo, że nie jestem fanką polskich seriali. Maja Ostaszewska w swojej roli cudowna! Uwielbiam postać Beatki Będzie 3eci sezon tego serialu? Wiecie coś? Mam nadzieję, że tak.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 19:47   #5

billyjean jest nieaktywny billyjean
Junior
Domyślnie

Serial bardzo mi przypadł do gustu namiętnie śledziłam pierwsza jak i druga serie. Serial jest inny od wszystkich nie przypomina tych wszystkich telenoweli, az chce sie ogladac. z tęsknota oczekuje na kolejna serie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2012, 09:57   #6

melis jest nieaktywny melis
Junior
Domyślnie

W moim przypadku było odwrotnie: na początku śledziłam serial, szczególnie pierwszy sezon oglądałam z zainteresowaniem. Natomiast drugi to już całkiem mnie nudził. A i od początku główna bohaterka nie wzbudzała we mnie sympatii jako takiej.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2012, 18:54   #7

obliczsprytnie jest nieaktywny obliczsprytnie
Junior
Domyślnie

Fajny, lekki serial, idealny do odmóżdżenia się po ciężkim dniu. Niektóre teksty wręcz kultowe, podobnie jak cała postać grana przez Olszówkę :P
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2012, 22:17   #8

nerita86 jest nieaktywny nerita86
Junior
Domyślnie

Też jestem ciekawa co z następnym sezonem, jak będziecie mieli jakieś info to poproszę :-)
tekst Olszówki o tym, że "...wszystkie żabki lubią pływać..." zapadł mi w pamięci na dłuuugo.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2012, 16:29   #9

zygmunt jest nieaktywny zygmunt
Junior
Domyślnie

Jakaś odskocznia od tych masowych seriali. Zrobiony z pomysłem, aktorzy dobrze dobrani. Świetnie role Beatki i tego doktora, którego gra Adamczyk. Humor też na poziomie. Idealny na środek tygodnia, mam nadzieję, że będzie na wiosnę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-07-2012, 13:53   #10

melis jest nieaktywny melis
Junior
Domyślnie

Aha, zapomniałabym... na początku oglądania tegoż serialu miałam wrażenie, że to jeden wielki product placement i to dość nachalny, powiedziałabym, że żenujący. Wiem, że to częste w filmach, ale tutaj jakoś starsznie nienaturalnie to wygląda.
  Odpowiedź z Cytatem

Odpowiedz

Tagi
przepis na życie, przepis na życie chomikuj, przepis na życie download, przepis na życie megavideo, przepis na życie online, przepis na życie torrent

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:35.

Na górę Na górę