Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 01-23-2013, 17:05   #1

Sweetheart jest nieaktywny Sweetheart
Kobieta
Post Wyszłam za mąż, zaraz wracam (2012)

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7510240.3.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	115.0 KB
ID:	2042  
Wyszłam za mąż, zaraz wracam (2012)

gatunek: Przygodowy, Komedia rom.
produkcja: Francja
premiera: 11 stycznia 2013 (Polska) 31 października 2012 (świat)
reżyseria: Pascal Chaumeil
scenariusz: Laurent Zeitoun,Yoann Gromb,Béatrice Fournera

Mam nadzieję, że w repertuarze kinowym podczas walentynkowych seansów nie zabraknie tego tytułu. "Wyszłam za mąż, zaraz wracam" online to zabawna i lekka historia, która z pewnością spodoba się większości kobiet. Pascal Chaumeil to francuski reżyser, który stworzył film ciekawy ale i bardzo przewidywalny. Możemy go obejrzeć w każdej chwili, bez okazji. Główną rolę w filmie gra Isabelle (Diane Kruger), dentystka która koniecznie chce mieć dziecko. Wie, że nie jest już zbyt młoda, dlatego uczucie chęci stabilizacji i własny potomek potęgują się. Isabelle wierzy, że w jej rodzinie panuje klątwa, która polega na tym, że każde pierwsze małżeństwo jest nieudane. To odbija się na jej zachowaniu oraz panicznie szuka wyjścia z sytuacji. Jej narzeczony zgadza się na dziecko ale za warunek stawia ślub. Kobieta w rozpaczy postanawia znaleźć przypadkowego mężczyznę z którym weźmie ślub i rozwiedzie się w ekspresowym tempie by wyjść ponownie za mąż za Pierra, kórego kocha. Jej "pierwszy mąż" okaże się facetem, który wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Co zaowocuje kłopotami.

Film "Wyszłam za mąż, zaraz wracam" to doskonala lekka komedia romatyczna w sam raz na wieczór walentynkowy, bo pewnie w takich kategoriach będziecie na ten film patrzyli. Film tak naprawdę nie zawiódł moich oczekiwań i oglądałam go z uśmiechem na ustach, ponieważ przedstawia w zabawny sposób perypetię rozhisteryzowanej kobiety, która dzięki przesądom potrafi przewrócić nie tylko swój świat do góry nogami.

Premium konto:

Kod:

Odpowiedź z Cytatem

Odpowiedz

Tagi
2012, wyszlam za maz zaraz wracam, wyszlam za maz zaraz wracam 2012, wyszlam za maz zaraz wracam chomikuj, wyszlam za maz zaraz wracam download, wyszlam za maz zaraz wracam filmweb, wyszlam za maz zaraz wracam kinomaniak, wyszlam za maz zaraz wracam online, wyszlam za maz zaraz wracam peb, wyszlam za maz zaraz wracam pobierz, wyszlam za maz zaraz wracam torrent

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:21.

Na górę Na górę