Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 06-27-2011, 14:31   #1

Ola jest nieaktywny Ola
Root
Domyślnie Astroida zbliża się do ziemi!

Tytuł niemal jak z filmów grozy Hitchocka, ale generalnie nie ma sie czego obawiać, bo jak podają różne źródła i NASA asteroida ominie naszą planetę. Dla przypomnienia niezorientowanym w temacie - skała mierzy od 10 do 45 metrów i porównywana jest do autobusu wycieczkowego. Między 18 a 19 krytycznie blisko zbliży się do Ziemi, ale na podstawie obliczeń jej toru lotu ominie ją i podryfuje sobie dalej w przestrzeń kosmiczną. Mieszkańców południowej Polski czeka nie lada gratka, a zwłaszcza tych, którzy dysponują małym choćby teleskopem. Warkocz komety pozostawi za sobą świetlną łunę, która z pewnością będzie widoczna. Już sie nie mogę doczekać wieczora - takie historie nieczęsto się zdarzają. Lepiej jednak, że mają taki, a nie inny finisz. Kto potrzebuje większych wrażeń niech wybierze się do kina. To by było tyle na ten temat

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-25-2011, 10:25   #2

A.W. jest nieaktywny A.W.
Junior
Domyślnie Masakra w Norwegii

Asteroida była i poleciała. Teraz dzieje się wiele złych i gorszych rzeczy. Na przykład zamach w Norwegii. Co powiecie o Andersie Behringu Breiviku, który zabił 90 osób? Tam, skąd on pochodzi nie ma kary dożywocia. Największy wymiar kary to 21 lat. Porównanie: 21 lat za 90 istnień ludzkich w każdym przedziale wiekowym. Kiedy patrzę na jego zdjęcie to aż mnie trzęsie. Czasem zastanawiam się, dlaczego to sądownictwa w ogólnym wymiarze sądownictwa na świecie nie wróci Kodeks Hammurabiego...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 11:36   #3

Mileneye jest nieaktywny Mileneye
Junior
Domyślnie

Ja też jestem podobnego zdania. Ktoś kto nie liczy się z wartością cudzego życia, zasługuje na potraktowanie na równi. Innymi słowy kara śmierci dla morderców działających z premedytacją.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 11:38   #4

obliczsprytnie jest nieaktywny obliczsprytnie
Junior
Domyślnie

Norwegia nie ma kary do żywocia, bo niby nie ma tam takiej potrzeby... Ale jak widać, nawet w najbardziej cywilizowanych miejscach na świecie pojawia się jednostki, o których ciężko powiedzieć, że są normalnymi ludźmi, więc prawo powinno na to żywo reagować, bo w końcu ma ludzi chronić i im służyć.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 18:07   #5

billyjean jest nieaktywny billyjean
Junior
Domyślnie

Astroidy niby są większe mniejsze;D Dobrze na Polskę żadna nie natrafia i jest u nas w miarę spokojnie Co do tych asteroid-ów czemu podobnie jak ufo rozbijają sie najczęściej w Ameryce Północnej? Co zbieg okoliczności ;0
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 19:11   #6

crix jest nieaktywny crix
Junior
Domyślnie

UFO równie często można zobaczyć w Rosji. Asteroid może nie, ale meteorytów Ci u nas dostatek. Ciekawymi pozostałościami po ich uderzeniu są też jeziora meteorytowe.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2012, 11:01   #7

mardok2199 jest nieaktywny mardok2199
Junior
Domyślnie

a niech w koncu pierdzielnie cos..spokój bedzie i moze paru ludzi sie ogarnie w koncu:P przez to Acta zycie traci sens...jak ja mam seriale ogladac teraz!
  Odpowiedź z Cytatem

Odpowiedz

Tagi
asteroida, kometa, nasa, teleskop

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:05.

Na górę Na górę