Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 07-28-2011, 09:21   #1

upajka jest nieaktywny upajka
Junior
Domyślnie Wakacje w górach, czy nad morzem?

Witam wszystkich! Pogoda w Polsce w te wakacje raczej w kratkę i ciężko zaplanować sobie wypoczynek, a kiedy w końcu on nadejdzie okazuje się, że temperatura spada o kilka stopni i leje deszcz. Tak było w ostatnim czasie w górach, teraz sytuacja przesuwa się na północ, gdzie chmurzyska grubo zakrywają słonko. Zastanawia mnie więc co teraz jest większym pewniakiem - góry, czy morze? Urlopu nie da się przesuwać zbyt często, bo przecież nawet najbardziej wyrozumiały pracodawca straci w końcu cierpliwość. Może jakieś wskazówki jak wybrać mądrze? Irytuje, ze to pytanie tak często pozostaje retoryczne, bo przecież nikt nie może tak naprawdę powiedzieć jaka będzie aura, a przewidywania meteorologów często okazują się po prostu błędne.

Premium konto:

Kod:

Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2011, 21:15   #2

Logic jest nieaktywny Logic
Super Moderator
Domyślnie

Ja nie ryzykuje z pogodą ani długimi urlopami. Szczególnie te na dłuższą trase okazują sie nietrafione bo poza straconym czasem i spalonym paliwem nie ma juz takiej frajdy ani radosci z wypoczywania. Ja wybieram mniejsze i krótsze wyjazdy. Cóż... jakie wakacje takie wypoczywanie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-01-2012, 23:46   #3

183705 jest nieaktywny 183705
Junior
Domyślnie

W przypadku nieprzewidzianej pogody latem jednak lepiej być chyba w górach. Przynajmniej w moim odczuciu, nad morzem nie pozostaje wtedy nic innego jak utonąć w morzu.. alkoholu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 11:03   #4

mardok2199 jest nieaktywny mardok2199
Junior
Domyślnie góry

nad morzem mozna tylko sie wykapac i grzac na plazy,w gorach ma sie widoki,czyste strumienia a i plaze sie znajdzie by sie wygrzac. Bez dwuch zdań góry
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 11:09   #5

Mileneye jest nieaktywny Mileneye
Junior
Domyślnie

Nadciąga wyż, minusowa temperatura, będzie bezchmurne niebieskie niebo i poprószy śnieg. Taka pogoda powoduje że krajobrazy w górach są o wiele lepsze niż nad morzem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 11:46   #6

alexandra088 jest nieaktywny alexandra088
Junior
Domyślnie

A ja tam jestem tego zdania, że nie liczy się gdzie, tylko z kim Towarzystwo jest najwazniejsze. Bo co nam po pogodzie i po miejscu jesli nie mamy odpowiedniego kompana do dzielenia sie radoscią z wypoczynku? :P
  Odpowiedź z Cytatem

Odpowiedz

Tagi
góry, morze, podże, wakacje, wakacje w polsce

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:01.

Na górę Na górę