Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 08-22-2011, 09:57   #1

A.W. jest nieaktywny A.W.
Junior
Domyślnie Co robić kiedy chłopak/dziewczyna wyjeżdża w delegacje?

Hejka forumowicze! Lato jakie widać takie jest, filmy wreszcie się znudzą i nawet te online nie są już takie ciekawe. Póki jesteśmy w związku i po powrocie z pracy spotykamy tą drugą osobę to pełnia szczęścia. Zawsze jest się do kogo przytulić z kim porozmawiać...problem powstaje wtedy, kiedy kończysz pracę i w domu nikt nie Ciebie nie czeka. Przed takim dylematem właśnie teraz stoję...:/
Mój partner wyjechał w delegację i to na kilka miesięcy. Mieszkam bardzo daleko od rodziny i praktycznie nikogo tutaj nie znam. Mam aż za wiele czasu na przemyślenia, co nocami nie pozwala mi spać. Dobrze, że co rano jadę do pracy, bo choć przez chwilę nie muszę słuchać tego, co wewnątrz mnie siedzi. Jak długo tak jednak można? Byliście kiedyś w takie sytuacji...?? Z pewnością, bo życie nigdy nie pisze takich scenariuszy jakby się chciało.
Proszę zatem o jakieś interesujące pomysły w jaki sposób można spędzić czas - bez ślęczenie przed kompem?

Premium konto:

Kod:

Odpowiedź z Cytatem
stare 08-25-2011, 09:47   #2

Ola jest nieaktywny Ola
Root
Domyślnie

Zobaczysz, że czas szybko zleci. To witanie się w późniejszym czasie będzie za to bardzo ciekawe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-25-2011, 20:27   #3

Logic jest nieaktywny Logic
Super Moderator
Domyślnie

Proponuje zapisać sie na siłownie, basen albo łyżwy. Napewno masz kryte lodowisko a takie otwieraja już w okolicach września nawet, przynajmniej w moim miejscie ma być otwarte. Napewno najlepszym rozwiązaniem będzie troche ruchu i oderwanie sie od codzienności. Jesli nie masz ochoty na kontakt z ludzmi pozostaje spacerowanie ze sluchawkami na uszach albo jazda na rowerze. Wiem co mowie- byłem bez drugiej połówki przez 2 miesiące za granicą gdzie mialem wszędzie naprawde daleko a i znajomosć języka nie byla perfekcyjna nawet zeby porozmawiac z kimś obcym
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-25-2011, 21:43   #4

Bartek jest nieaktywny Bartek
Root
Domyślnie

bycie "singlem" w związku nie jest łatwe szczególnie w okresie gdy pozostali ludzie są w 100% pochłonięci pracą lub dziećmi.
Przykład np. moich 2 sąsiadów jednego nie widziałem już chyba z 2 miesiące a drugi to wstaje skoro świt jedzie do znienawidzonej pracy i wraca po 20, nie myśli o niczym innym niż tylko sen. I tak całe życie. Tylko po to żeby dodatkowo zarobić na niepotrzebne wydatki.
Po pewnym czasie się facet obudzi że nigdy nie zarobi tyle ile będzie chciał a zmarnuje sobie całą młodość na pracy.

Pogadaj z swoim mężczyzną aby nie wyjeżdżał na kilka miesięcy a na te kilka miesięcy znajdź jakieś hobbie.

Z drugiej strony nie myśl sobie że gdy spędzasz z swoją miłością 24/h (praca, dom, czas wolny) wcale nie jest tak kolorowo.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 11:20   #5

Mileneye jest nieaktywny Mileneye
Junior
Domyślnie

Może warto otworzyć się na jakieś twórcze zainteresowania? Teraz jest zima, przyjemnie jest spędzać czas w domu i kulinarnie eksperymentować. Gdy wróci chłopak z delegacji będzie zadowolony z efektów .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 11:50   #6

obliczsprytnie jest nieaktywny obliczsprytnie
Junior
Domyślnie

Jak to co robić kiedy ukochana osoba jest daleko od nas? Cierpliwie czekać na jej powrót, a wolny czas przeznaczyć na zaplanowanie ciekawych zajęć, którym się oddacie, jak będzie znów razem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 18:31   #7

billyjean jest nieaktywny billyjean
Junior
Domyślnie

Co robić gdy chłopak jak w delegacji ? hah wyszalec sie do jego powrotu Spotkać się z koleżankami na ploteczki, piwko.... albo zrobic sobie odnowe bilogiczną, wybrac sie do kosmetyczki, fryzjera, spa.... pobuszować po sklepach. Jest naprawde jest duzo ciekawych rozwiazan.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 19:00   #8

crix jest nieaktywny crix
Junior
Domyślnie

Ja z moim facetem widywaliśmy się 5 razy w roku i dało radę. Oczywiście naszym sposobem na utrzymanie kontaktu była wspólna gra przez sieć. I w zasadzie na tym się kończyło Zdesperowani mogą spróbować seksu przez USB
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2012, 14:33   #9

mardok2199 jest nieaktywny mardok2199
Junior
Domyślnie

nie sugeruj sie serialami itp...choc na swoim doswiadczeniu wiem ze sie to tak zawsze konczy z jednej czy z drugiej strony:/ ale trzeba byc dobrej mysli i ufac przedewszytkim
  Odpowiedź z Cytatem

Odpowiedz

Tagi
czas bez partnera, kiedy partner wyjeżdża, wolny czas

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:17.

Na górę Na górę