Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Zobacz wyniki ankiety: Gdzie na wakacje w 2011 roku?
morze, 2 50.00%
góry, 2 50.00%
mazury, 0 0%
wycieczki zagraniczne 0 0%
w domu 0 0%
Głosujących: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 06-27-2011, 14:06   #1

Ola jest nieaktywny Ola
Root
Domyślnie Gdzie na wakacje 2011?

Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się z partnerem gdzie najlepiej wyruszyć w tym roku na wakacje. Planów wiadomo - było wiele - ale ograniczyły nas koszta. Tak więc skromniutko wyruszymy nad Morze Bałtyckie licząc, że pogoda nie będzie zbytnio kaprysić. Rozglądając się wśród biur podróży zauważyłam, że Bałtyk będzie w tym roku oblegany, ale do konkurencji wyruszyły już Grecja i Turcja. Notowania Egiptu spadły, wiadomo, że obecna sytuacja geopolityczna nikogo nie zachęca do tego typu wojaży. Mimo to Egipt nadal pozostaje piękny i wymarzony...tajemnice śpiące w katakumbach piramid, bogata historia faraonów: Dżosera, Hefrena i Ramzesa...jak myślicie, czy pomimo tego warto odwiedzić to miejsce? Nigdy tam nie byłam i wierzę, że w końcu spełnimy swoje marzenia.

Premium konto:

Kod:

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-15-2011, 13:27   #2

Bartek jest nieaktywny Bartek
Root
Domyślnie

Jest tak beznadziejna pogoda że nie pamietam takich wakacji już od bardzo dawna
Chętnie bym wybrąl się nad polskie morze ale jeżeli w połowie lipca max temp w dzien to 18 stopni to nie chce się wychodzić z domu.
lepiej poupac troche filmów
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-15-2011, 13:42   #3

Rafał jest nieaktywny Rafał
Root
Domyślnie

Mi się wydaje, że "polskie wakacje" są dosyć drogie. Bardziej opłaca się wyjeżdżać stąd zwiedzając różne zakątki świata. Egipt oraz Tunezja ze względu na ostatnie sprawy polityczne wydają się ciekawą opcją na wakacje 2011. Turysta w Egipcie czy Tunezji jest motorem napędowym dla gospodarki, dlatego jest tam traktowany niczym faraon lub przedstawiciel dynastii Husajdinów. Ceny również są przystępne, a wydaje mi się, że jest o wiele więcej atrakcji niż nad naszym morzem Nie powinniśmy z drugiej strony zapominać o naszym kraju, nasza gospodarka też potrzebuje zastrzyku, dlatego z polskich zakątków najbardziej polecam aktywny wypoczynek w rodzimych górach. Góry odświeżają człowieka zamkniętego w ciasnym M1, sprawiają, że nie chce się opuszczać tamtych stron. Z najciekawszych zakątków polecam nasze Tatry, jednak nie polecam pchać się od razu do Zakopanego ale poszukać na własną rękę domek prywatny w tatrach do wynajęcia. Tanie oferty wynajmu w tartach możemy znaleźć w wielu wyszukiwarkach oraz serwisach wakacyjnych. Jest to dobra alternatywa dla drogich domków w Zakopanem. Ceny wahają się od 20 PLN do 80 PLN za dobę zaledwie 30 KM od słynnej Zakopianki. Byłem dwa lata temu i bardzo polecam tak aktywny wypoczynek. Ciekawą opcją są również Mazury, jednak nie było mi dane jeszcze zwiedzić tamtych rejonów, jednak relacje wielu znajomych, którzy polecają tamte rejony są w stanie mnie zachęcić. Ceny są po prostu polskie. Pogoda nie zachęca jednak do takich wakacji, nasz naród przyzwyczajony jest do narzekania oraz marudzenia. A wiadomym jest, że Polak narzekający na wakacjach to polak zły przez cały rok
Pozdrawiam

Signature du Membre

Wszystkie uploady są wykonane przeze mnie.
Hasło do moich plików to zawsze : teenage
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-25-2011, 10:02   #4

Ola jest nieaktywny Ola
Root
Domyślnie Góry...?

Góry? Hm...jestem raczej typem osoby, która woli odpoczynek bierny. W sumie byłam już w Zakopanem, fajnie, ale to miasteczko zostało już skomercjalizowane. W tym roku jednak wakacje w Polsce. Jak napisał Rafał trzeba zasilić polską gospodarkę i nie dopuścić do tego, żeby być złym przez cały rok
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-27-2011, 08:24   #5

A.W. jest nieaktywny A.W.
Junior
Domyślnie

Moja rodzinka spędziła tydzień nad polskim morzem w Kołobrzegu. Wydała na to 3 tys. zł. Wynajmowali domek, różne atrakcje dla siebie i dwójki małoletnich swoich synków, jeść starali się raczej to, co sami ugotowali. Jak na wakacje w Polsce dużo, prawda? lepiej rzeczywiście wykupić pakiet last minute i wybrać się do takiej Tunezji, która tak wysoko skacze w obecnych statystykach.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 18:42   #6

billyjean jest nieaktywny billyjean
Junior
Domyślnie

Witam, co do wakacji to ja wybrałabym sie na wakacje gdzieś po za obszary naszego kraju. Nad nasze morze ma blisko a za górami jakos nie przepadam. Myśle o Maroku cieplutko i nie jest az tak kosmiczne drogo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 18:55   #7

crix jest nieaktywny crix
Junior
Domyślnie

Jeśli miałabym do wyboru wycieczkę zagraniczną lub w kraju, to zdecydowanie wyjechałabym poza Polskę. Turcję mogę polecić, a szczególnie całe wybrzeże. Pammukale i Efez obowiązkowo. Niesamowite wspomnienia za niewielką cenę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2012, 14:35   #8

mardok2199 jest nieaktywny mardok2199
Junior
Domyślnie

Najchetniej bym pojechał w góry ale wiem ze jak zwykle zawsze wakacje kończą się tym że jade do pracy do norwegii:/ żal patrzeć na polskie pensje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2012, 15:04   #9

miasto jest nieaktywny miasto
Junior
Domyślnie

Na wakacje 2012 polecam wszystkim Kraków bardzo ładne miejsce no ale po Euro rożnie możne wyglądać :d wszak grasować będą kibole
  Odpowiedź z Cytatem

Odpowiedz

Tagi
egipp, grecja, podróże, turcja, wyjazdy wakacyjne

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:20.

Na górę Na górę