Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 01-29-2013, 23:04   #1

Sweetheart jest nieaktywny Sweetheart
Kobieta
Post Martwe Zło (2013)

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7503450.3.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	66.4 KB
ID:	2098  
Martwe Zło (2013)
Evil Dead (2013)

gatunek: Horror
produkcja: USA
premiera: 16 kwietnia 2013 (Polska) 12 kwietnia 2013 (świat)
reżyseria: Fede Alvarez
scenariusz: Diablo Cody, Sam Raimi, Rodo Sayagues Mendez, Fede Alvarez

Martwe Zło 2013 online to mocny film który jest nową wersją niezwykle brutalnego filmu o tym samym tytule z 1981 roku. Poprzednią wersję mialam "przyjemność" oglądać go na starym telewizorze w jakości VHS, co dodawało klimatu temu filmowi. Charakterystyczny szum, oraz lektor pozostaną w mej głowie jeszcze przez jakiś czas. Doskonale pamiętam postacie, które w nim grały i w pełni oddawały klimat tamtych lat. Martwe zło w nowej wersji może oczywiście liczyć na doskonałe efekty , odświeżony obraz no i udoskonaloną fabułę. Jak dla mnie Evil Dead z 1981 roku to klasyka, która nie powinna w żaden sposób być upiększana cyfrowymi wynalazkami.
W horrorze Martwe Zło premiera bohaterami jest grupa przyjaciół która postanawia spędzić weekend w opuszczonej chacie. Już podczas drogi zaczyna dziać się coś dziwnego, co nie przeraża młodych ludzi, lecz jeszcze bardziej ich zachęca do tego, by tam pojechać. Na miejscu odkrywają tajemniczą księgę, której inwokacja przyprawia nie tylko o dreszcz ale i jest przyczyną dziwnych zaginięć oraz morderstw, które trzeba rozwiązać. Narzędziami zbrodni będą najbardziej wyszukane gadżety, którymi można zranić, ogłuszyć, rozciąć, połamać. Co dziwne, przyjaciele będą na początku uważać, że reszta z nich robi sobie żarty. Prawda będzie szokująca.

Premium konto:

Kod:

Odpowiedź z Cytatem
stare 04-03-2013, 11:32   #2

Rafał jest nieaktywny Rafał
Root
Domyślnie

Pierwszą część oglądałem z zaciekawieniem oraz ogromnymi emocjami. Tutaj przyznam szczerze, że kompletnie nie wiem czego się spodziewać. Mam obawy co do tego filmu, że zniszczy mój obraz Evil Dead. Uważałem wersję z 1981 roku za genialną i jak na tamte czasy świętną technicznie produkcję. Zobaczymy, czy twórcy nie zniszczyli tego, co niektórzy z nas pamiętają.

Signature du Membre

Wszystkie uploady są wykonane przeze mnie.
Hasło do moich plików to zawsze : teenage
  Odpowiedź z Cytatem

Odpowiedz

Tagi
2013, evil dead 2013, evil dead download, evil dead peb, martwe zlo, martwe zlo 2013, martwe zlo chomikuj, martwe zlo download, martwe zlo filmweb, martwe zlo kinomaniak, martwe zlo online, martwe zlo peb, martwe zlo pobierz, martwe zlo torrent

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum