Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 08-05-2012, 19:18   #1

Rafał jest nieaktywny Rafał
Root
Domyślnie W świat autostopem

Hello wszystkim użytkownikom. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie ciekawa myśl by wybrać się w świat autostopem. Nie jest to w obecnych czasach popularna metoda podróżowania, jednak spotykałem się z takimi podróżnikami. Często są to ludzie wolni, niezależni i szczęśliwi pomimo tego, że podróżują z nieznanymi osobami. Czy dla Was jest to częsta sytuacja gdzie widzicie autostopowiczów trzymających kartki z miejscowością docelową? Czy napotykając ich na drodze zatrzymujecie się, by im pomóc?

Jestem cholernie nastawiony na to by w końcu poczuć się jak człowiek wolny, sprawić by czas mijał mi w podróży i do celu. Gonić marzenia powinien każdy. Świat pieniądza to uniemożliwia tworząc cały czas bariery nie do przejścia. Chciałbym zwiedzić Tajlandię, Indonezję, Indie, Japonie oraz resztę "dzikiej" Azji i z czasem jestem pewien, że zrealizuję swoje marzenia. Europejskie atrakcje to na pewno Paryż, Ibiza, Sztokholm czy Bałkany, które od zawsze mnie ciekawiły. A Wy? Chcielibyście podróżować tym sposobem? Które kraje i dlaczego są dla Was ciekawe?

Premium konto:

Kod:

Signature du Membre

Wszystkie uploady są wykonane przeze mnie.
Hasło do moich plików to zawsze : teenage
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2012, 04:35   #2

cdsx jest nieaktywny cdsx
Junior
Domyślnie

"Tylko świat przewędrowany jest coś wart" - napisał Kazimierz Wierzyński. Dopiero w drodze czuję, że żyję - jestem wolny i tak naprawdę niczym się nie muszę martwić. Dzięki wędrówkom na stopa stałem się bardziej cierpliwy, z pokorą przyjmuję wszystko co przyniesie los bez względu czy jest to dobre czy złe, nie przejmuję się drobnymi niepowodzeniami i przede wszystkim potrafię być bezinteresowny. Podróże kształcą oraz sprawiają, że jesteśmy lepszymi ludźmi...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09-11-2014, 18:23   #3

steftak jest nieaktywny steftak
Junior
Domyślnie

Nie głupi pomysł, chodź już jesień więc moze w przyszłym roku.
  Odpowiedź z Cytatem

Odpowiedz

Tagi
autostop, marzenia

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:27.

Na górę Na górę